Parkowe Sesje  #1

Korzystając z ostatnich słonecznych dni wróciłem po kilku miesięcznej przerwie do mojego ulubionego parku Oliwskiego.  Nie żebym nie odwiedził tego miejsca - byliśmy z żoną na kilku spacerach - w tym konkretnym przypadku chodzi o powrót do parku z... aparatem

Udostępnij
Classic Remise Düsseldorf

Z Belgii do Niemiec jest rzut beretem. Dlatego odwiedzenie Classic Remise Düsseldorf było świetnym pomysłem jako odskocznia od pokazów lotniczych Sanicole a do tego była to świetna okazja do zdobycia nowych umiejętności. Fotografia motoryzacyjna nie była moją najmocniejszą stroną. Czy się nią stanie - zobaczymy ;)

Udostępnij
Sanicole Airshow 2021

Krótka relacja z wrześniowej wycieczki do Belgii na pokazy lotnicze Sanicole. Trzy dni fotografowania samolotów i... jeden dzień fotografowania samochodów ;)

Udostępnij
Statywy Leofoto z maskowaniem

Nastąpiła u mnie mała zmiana w sprzęcie, który towarzyszy niem za każdym razem jak idę zrobić zdjęcia. Kupując poprzedni statyw wiedziałem, że to będzie świetny przystanek na drodze do ... statywu Leofoto, który fabrycznie wyposażony jest w maskowanie i głowicę poziomującą! Opisuję sam statyw jak i wrażenia z jego użytkowania

Udostępnij
Me and That Man

Zapraszam do krótkiej fotorelacji z występu Me and That Man oraz dwóch supportujących kapel: Mùlk oraz Dance Like Dynamite.

Udostępnij
Gdynia Aerobaltic 2021

Kolejne 3 dni z samolotami za mną. W tym wpisie mam dla Was kilka zdjęć z gdyńskich pokazów oraz krótka relację z tego wydarzenia.

Udostępnij
United Arts Festival

Dwa dni i dwa festiwale. Był to bardzo wyczerpujący weekend, który zakończył się dobrych kilka dni później wraz z przebraniem i edycją wszystkich zdjęć! Jeśli lubisz muzykę: prog-rockową, metalową czy electro - znajdziesz tu coś dla siebie.

Udostępnij
Kto rano wstaje, ten jest niewyspany ;)

Kto rano wstaje ten jest niewyspany - zwłaszcza jak wstaje zaraz po nocnym powrocie z wakacji. Ale od czego są koledzy by zmotywować do porannej wizyty w EPGD :)

Udostępnij
Wakacyjne przyloty

Krótkie wakacje nie pozwoliły na wygospodarowanie całego dnia na fotografowanie przylotów i odlotów na lotnisku na Korfu. Niemniej 40 min jakie udało się poświęcić na zdjęcia dały kilka fajnych kadrów jak i spowodowały apetyt na więcej!

Udostępnij
„Błotne” spotkanie

Wiedziałem, że kręci się w okolicy… Jednak dotychczas każde znane mi zrelacjonowane spotkanie miało miejsce po zachodzie słońca lub przed jego wschodem. Wtedy zobaczyłem ją - uszatkę błotną żerującą na polach tuż obok drogi którą szedłem.

Udostępnij
Antidotum Airshow Leszno 2021

Moje pierwsze pokazy lotnicze oraz sesja ATAM ground. Krótka relacja z bardzo udanego weekendu w Lesznie.

Udostępnij
Alergikiem być

Nie ma to jak zmieniać swoje plany, wstrzymywać projekty z wydawałoby się tak błachego powodu jakim jest katar i łzawienie z oczu. A jednak to właśnie alergia uziemiła mnie na dłuższy czas.

Udostępnij
Nadlatuje nowe

Kilka słów o tym jak w końcu udało mi się zrealizować sesję, o której myślałem już dłuższy czas. Tematy lotnicze pojawiały się w mojej głowie już od kilku lat - głównie za sprawą znajomych, którzy są bardzo zaangażowani w fotografię lotniczą. Pokazywali mi takie ujęcia, że jedyne co się nasuwało na język to wielkie WOW....

Udostępnij
I’ll be back

Już ponad rok nie byłem na żadnym koncercie. Był to czas pełen lockdownów, unikania ludzi, czekania na zaszczepienie i powrót do normalności. Mam nadzieję, że to się wkrótce skończy i będę mógł wreszcie powiedzieć I'm back.

Udostępnij
Bąk – co w trzcinach buczy

Tym razem trochę świadomie, a trochę z przypadku zdecydowałem się na niemal kompletnie inne podejście do tematu fotografii ptasiego celebryty. Co się mogło zmienić - zapytacie. Przede wszystkim sposób planowania jak i sama realizacja tematu.

Udostępnij